Ливарні послуги

ТОВ «СВЕТ» надає послуги з лиття алюмінієвих сплавів із використанням передових сучасних технологій. Залежно від вимог, що висуваються до виробів та складності виливки, можуть застосовуватися різні способи та методи лиття.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні технологічні можливості отримання виливків методом лиття під низьким регульованим тиском, литтям у металеві форми (кокільне лиття), а також литтям з використанням форм і стрижнів виготовлених з холодно-твердіючих сумішей (ХТС).

Процес отримання виливків виконується у кілька етапів:

Перший етап

Перший етап

За кресленнями або 3D моделями виробу, що надаються замовником, розробляється конструкторська документація та проектується 3Д модель майбутнього виробу.

Другий етап

Другий етап

Виготовляється ливарне та технологічне оснащення.  

Третий этап

Третій етап

Виготовляється дослідна партія виливків та передається замовнику для механічної обробки та проведення випробувань (за потреби).

Після отримання позитивного висновку від замовника виливки надходять у серійне виробництво.

Технології лиття виробів з алюмінію, що застосовуються.

ТОВ «СВЕТ» виготовляє вироби масою до 30 кг.

ТОВ «СВЕТ» має досвід виготовлення виливків у кокіль в діапазоні від 0,25 кг до 30 кг. та габаритами до 800 мм.

Габарити виробів, що виготовляються під низьким регульованим тиском, складають до 500х500х350 мм.

Нами широко використовуються алюміниєві сплави марок АК12, АК9, АК7, АК9М2, АК12М2МгН (АЛ25), АЛ13(АМг5К), АЛ28(Амг5Мц). Є можливість використання інших сплавів по узгодженню с замовником.

Для отримання литва, що має складні внутрішні поверхні, застосовуються стрижні та вставки з ХТС.

Максимальні габарити виливки -500х550х350мм.

Конкретний спосіб виготовлення визначається у залежності від необхідних фізико-механічних властивостей та складності виливки.

Залежно від необхідних фізико-механічних параметрів деталі та мінімальної собівартості фахівці компанії обирають спосіб її виробництва.

Наші технології

Литво алюмінію в кокіль

Литво алюмінію в кокіль

Ця технологія передбачає виготовлення виливків високої якості. Кокілем називають розбірну форму для лиття, виготовлену з жаростойських сталей зі спеціальним покриттям. Її заливають металом, який під впливом сили тяжіння заповнює формі. Після кристалізації алюмінію кокіль розкривають та витягують виливок. Така технологія застосовується випуску великих партій.

Литво в ХТС (холодні твердіючі суміші)

Литво в ХТС (холодні твердіючи суміші).

При цьому способі використовується спеціальна формувальна суміш, що складається з рідкої композиції та наповнювача. Затвердіння відбувається в стрижневому ящику або моделі. Дана технологія широко використовується для випадків з невисокими вимогами допусків та чистоти поверхні. Ця технологія підходить для дрібносерійного виробництва.

Литво під низьким тиском

Литво під низьким тиском

Застосовується для отримання виливків з високими характеристиками якості поверхні з мінімальними припусками на механічну обробку. Наповнення ливарної форми здійснюють шляхом подачі рідкого алюмінію за допомогою стисненого повітря. Це забезпечує плавне наповнення ливарної форми, чистоту розплаву та, як наслідок, дуже високу якість лиття.

вартість

Кінцева вартість послуги лиття залежить від безлічі факторів: марки сплаву, що використовується, геометрії виливки, складності оснастки, а також розміру партії.

Для виготовлення модельної оснастки та деталей з алюмінію проводиться додатковий розрахунок.

Якісно виконане лиття виключає додаткові витрати на подальшу обробку та економить кошти замовника.

Контакти

Фахівці нашої компанії оперативно розглянуть Ваш запит та нададуть відповідь про терміни та вартість виготовлення виробів за наявності комплекту конструкторської документації або зразка виробу.

metsvet@ukr.net

Написати нам

+38-050-364-69-59

Подзвонити нам

ЗВ'ЯЗАТИСЯ
З НАМИ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Связаться с нами